Ubytovanie Slovenský Raj

O nás

OOCR_SRASHorská chata Stará Horáreň sa nachádza v obci Dobšiná, v Slovenskom rudohorí. K dispozícii máte krb, zastrešenú terasu s posedením, altánok s grilom a kotlíkom na guláš a trávnatú plochu pre športové aktivity. Nechýba ani bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie u nás je tým pravým miesto pre Vašu dovolenku na Slovenku v každom ročnom období.

Prežite u nás svoju dovolenku v nádhernej prírode Slovenského raja, ktorý má svoje čaro počas celého roka a svojím prostredím Vám umožní nie len aktívnu dovolenku v roklinách Slovenského raja, ale aj ten správny relax a oddych.

Pre svojich klientov ponúkame viaceré doplnkové služby k ubytovaniu ako wellness (fínska sauna, jacuzzi so svetelnými variáciami), vychádzky na koňoch priamo od objektu, zážitkové spoznávanie malého chovu kôz a oviec,  alebo len pohladkanie zajačikov pre tých najmenších. V blízkosti je tiež možné spoznať extenzívny spôsob chovu dobytka plemena Aberdeen Angus.

Stará Horáreň v skratke

Video prehliadka

Zobraziť video na Youtube

Fotogaléria

Spoznajte Starú Horáreň na fotografiách

Rezervačné a storno podmienky

  • Pre zaväznú rezerváciu požadujeme 30 – 50 % zálohu z ceny pobytu (prevodom na účet).
  • Pri zrušení pobytu viac ako 30 dní od nástupu vrátime Vám zálohovú platbu v plnej výške
  • Pri zrušení pobytu od 15 -30 dní od nástupu na pobyt storno je 20 % z ceny pobytu
  • Pri zrušení pobytu od 7- 15 dní od nástupu na pobyt storno je 30 % z ceny pobytu
  • Pri zrušení pobytu od 3 – 7 dní od nástupu na pobyt storno je 70 % z ceny pobytu
  • Pri zrušení pobytu od 0-3 dní od nástupu na pobyt storno je 100 % z ceny pobytu
  • COVID – v prípade, ak aktuálne protipandemické opatrenia nám nebudú dovolovať Vás ubytovať (zatvorená prevádzka), Vašu zálohovú platbu Vám buď vrátime v plnej výške, alebo presunieme na nový Vami vybraný termín.

Kompletné znenie reklamačného poriadku nájdete v priloženom PDF.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/d/6/d6ed4bbe-6aaa-4976-a55b-c29ccf564f1c/starahoraren.sk/web/wp-content/plugins/advanced-iframe/includes/advanced-iframe-main-after-iframe.php on line 259